Menu Zamknij
Zaproszenia na 18stkę, zaproszenia na chrzest, zaproszenia na komunię

24zaproszenia.pl
ul. Czaszkowska 8, 62-800 Kalisz
tel. 62 727 2017
kontakt@24studio.pl

Poniedziałek –  Piątek
9:00 – 17:00
Sobota – Sprawdź

Odkryj nasze marki:
FOTOGRAF – 24STUDIO.PL
Fotoreportaże okolicznościowe
tel. 62 727 2010

DRUKARNIA – 24STUDIO.PL
Szybki druk cyfrowy i offsetowy
tel. 62 727 2012

Skontaktuj się z nami!

Chcesz być na bieżąco?
Polub nas i bądź jak najbliżej Nas!

JAK ZAMAWIAĆ ZAPROSZENIA
Jak się zabrać do tego?

  • Aby zamówić zaproszenia musicie znać liczbę gości jaką chcecie zaprosić. Policzcie więc gości. Pamiętaj, że liczba gości nie równa się liczbie zaproszeń– zapraszasz parami/rodzinami. Przygotujcie też listę rezerwową, czyli osoby które ewentualnie ”doprosicie” jeśli zostanie wam miejsce na sali, bądź ktoś odmówi. Dla tych osób warto zamówić zaproszenia do samodzielnego wypisania. W zależności od wielkości waszej imprezy zalecamy zamawianie od 5 do 20 stuk pustych zaproszeń. W kolejnym etapie Przygotujcie listę do  wydruku. Tutaj może pojawić się problem czyli odmienianie nazwisk. Informacje na temat poprawnej odmiany znajdziecie na tej stronie: www.odmiana-nazwisk.waw.pl
  • Przejrzyjcie treści, sentencje, cytaty i zanotujcie to co Wam się spodoba. W naszym serwisie przygotowaliśmy gotowe propozycje, ale jak chcecie ”coś swojego” to warto poświęcić chwilę i to przygotować.
  • Ustalcie termin potwierdzenia przybycia. Zwyczajowo w przypadku np. wesela powinno to być ok. 1,5 miesiąca do 1 miesiąca. Możecie być pewni, że goście i tak się do tego nie zastosują i większość zaproszonych będziecie musieli obdzwonić samodzielnie. Zostawcie sobie zakładkę czasu dla sali weselnej na potwierdzenie ostatecznej liczby gości oraz zamówienie dodatków takich jak winietki.
cww trust seal
Call Now Button