Menu Zamknij
24zaproszenia.pl to miejsce, gdzie innowacyjna technologia druku
spotyka się z kreatywnością, klasą i stylem.
 

Organizujesz wydarzenie,
na które chcesz elegancko zaprosić gości?

  • Skorzystaj z naszych usług druku zaproszeń. Oferujemy wykonanie zaproszeń składanych jak również w formie pojedynczej wkładki. Drukujemy w najpopularniejszych formatach.
    Nasze najnowsze maszyny drukarskie pracują pełną parą. Dzięki temu twoje zaproszenie na ślub, komunię czy imprezy urodzinowe dotrze do Ciebie na czas.
  • W pracy łączymy tradycję z nowoczesnością. Rozwiązania produkcyjne, które znajdują się w naszej drukarni pozwalają zaoferować druk najwyższej jakości. Zaproszenia możemy wykonać wieloma technikami drukarskimi na nowych maszynach poligraficznych.

  • Oferujemy większość procesów wykończeniowych: bigowanie maszynowe, foliowanie i lakierowanie wybiórcze.

Możliwości produkcyjne

Żeby Wasze zaproszenie się wyróżniało, warto uwydatnić niektóre elementy, aby podkreślić jego wyjątkowość. Warto z tego korzystać, bo efekty są spektakularne!

Folia  Soft Touch – to folia delikatna w dotyku jak aksamit.  Daje efekt matowej, miękkiej powierzchni z lekko satynowym połyskiem. Klienci często nazywają ją dotykiem luksusu.

Folia błysk / mat – pełni funkcję nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim zabezpieczającą produkt przed uszkodzeniami. Folia nie pęka na zagięciach papieru. Jak nazwa wskazuje może być błyszcząca lub matowa.

Call Now Button